SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Arberi
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Aberi, banesa eshte komplet e mobiluar me super mobile moderne, 96m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> garderobiere
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 450€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WHatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »