SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA PER ZYRE TE 4 LLULLAT^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen per zyre te 4 llullat. Banesa gjindet ne katin e V eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

kuzhinen
tri dhoma
koridor
teras
banjo

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.ak
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »