SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit 125m2
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa nër Breg të Diellit - Banesat e Bardha. Banesa është me dokumentacon të regullt, gjindet në katin 5 dhe ka 2 nivele, me hapësir 125m2.
*Sallon
*Tre Dhoma gjumi
*Zyre shtëpie / Home Office
*Kuzhinë
*Trepezari
*Ballkon
*Dy Shpajza
*Dy Banjo / WC
*Hapsirë pune / Biblotek

Banesa në pjesën e nënkulmit posedon shpajzin 17m2 i cili nuk është i llogaritur në sipërfaqen e cekur më lart, gjithashtu posedon rezervuar që furnizon me ujë 24h banesën sipas nevojës.

Cmimi 105000 euro (i diskutushem)
Code 20010
Per info +38344780999
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »