SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen lokalet ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
ID e produktit :
191092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen lokalet ne shitje ne lagjjen Kalabria me kuadratura te ndryshme:
-28m2
-40m2
-88m2 dhe
-167 m2
Lokalet ndodhet ne katin perdhes ne nje zone mjaft me perspektiv.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »