SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 ne shitje ne Llukar !DELTA
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
191095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 ne shitje ne "Llukar" , shtepia eshte e ndertuar ne 2.5 kate dhe ndodhet afersisht 2km larg nga qendra e Prishtines
Posedon dy hyrje dalje, ne katin e pare dhe ne katin e dyte qe eshte ende e pa-rregulluar hyrje-dalja
Posedon dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina dhe banjon ne katin e pare
Kati tjeter eshte ende i pa rregulluar posedon nje lokal dhe nje hapsire tjeter qe shfrytezohet si garazhde momentalisht
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »