SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë ne Shitje ne Bregun e Diellit (Banesat e Bardha)
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne Shitje ne lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Bardha).
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi dhe nje dhome me e vogel
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Banjo
-Ballkon.
Banesa ne dokumenta ka siperfaqe prej 44 m2,ndersa pas zgjerimit te saj aktualisht ka siperfaqe prej 96 m2.
Banesa gjindet ne katin perdhesë dhe ka dalje ne oborr 70 m2 qe mund te shfrytezohet.
Hyrja e baneses me kartelë.
E mobiluar.

Çmimi : 70,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »