SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese shitje ne Bregun e diellit
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te VG Construction
Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe prej 78m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo dhe
-ballkon

Cmimi i baneses eshte 78.000euro
Cmimi me garazh dhe bodrum 90.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »