SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET# banesa EKSKLUZIVE në ULPIAN në rrugën Kryesore
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
191120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET# banesa ekskluzive, ne Ulpiane - ne qender te Prishtines

(Me dalje ne rrugen kryesore/▪️Banesa ka siperfaqe netprej 37m2 (bruto 45m2).

◾️Banesa ka një organizim shumë të mirë dhe përbëhet prej:➖qëndrimi ditorte /➖kuzhina/➖,depo (shpajz),
/➖banjo/➖koridor/➖dhoma e fjetjes/◾️Banesa është me dokumentacion komplet te rregullt dhe mund te behet bartja e menjehershme.

*CMIMI: 49 000€Info:+38345653447Fb: Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »