SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë e mobiluar, me dy dhoma gjumi të lidhura me ballkon (20m2), dy korridore, dy banjo, sallon dhe kuzhinë me ballkon (10m2).
Banesa gjendet në qendër të Prishtinës, përballë Kino ABC, hyrja 1, kati 2. Posedon ashensor.
Banesa ka sipërfaqe 120 m2.
E përshtatshme për banim, afarizëm, ordinancë etj.
Cmimi 1000€ për muaj.
Informata rreth publikuesit
Andina
Prishtinë
+38349931100
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »