SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Fushë Kosovë 60m2
Çmimi :
€22,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushë Kosovë afer Rrethit.
Siperfaqja : 60 m2 .
Kati VIII.
Banesa eshte ndertim i ri dhe pritet te perfundohet ne muajin shtator.

Çmimi : 22,900 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »