SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 696m2 në shitje në Veterrnik.
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
696 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
191137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 696m2 në shitje në Veterrnik.
Shtëpia gjendet në Veterrnik në lagjen Janina, është e ndërtuar në vitin 2012, ka oborr të rregulluar mirë si dhe një investim ekstra në shtëpi. Shtëpia ka gjithsej 4 ari truall, shitet e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Podrumi 174m2:
1 Garazhë (për dy vetura)
1 Dhomë për kalda të ngrohjes qëndore
1 Kuzhinë verore
1 Depo
1 WC

- Përdhesa 174m2:
1 Dhomë ndenje (me dy ambiente)
1 Kuzhinë me tryezari
1 Master bedroom (dhomë gjumi me banjo)
1 WC
1 Koridor
1 Terasë

- Kati i I-rë 174m2:
2 Master bedroom (dhomë gjumi me banjo)
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
2 Ballkona
1 Utility

- Kati i II-të 174m2:
1 Dhomë që shfrytëzohet si zyre
1 Depo
1 WC
1 Terasë 84m2

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »