SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
191146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne "Aktash" mbrapa restorant "Rugova"
Ndodhet ne katin e dhjete me ashensor funksional, dhe ka kete renditje- salloni, kuzhina, dhome gjumi, banjo dhe ballkon
Eshte e mobiluar ne menyre luksoze ndersa nga ballkoni ka pamje piktoreske
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »