SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 160m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
191152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa(kati i shtepise) 160m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit.
Banesa eshte ne nje pozite mjaft te favorshme dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-2 Ballkona
-Garazh
- 5 Ari Oborr
-Internet
-Ngrohje Qendrore
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »