SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit kati I
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit te furra Qerimi 1 te parku i ri mbi Sallën 1 Tetori kati I
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
-Banesa është shfrytëzuar për zyre deri tash mirëpo është e përshtatshme edhe për banim.
-Banesa ka gjithashtu edhe garazhën personale (të mbyllur) në parkingun bodrum të ndërtesës.
-Banesa momentalisht është e pamobiluar dhe do të mobilohet sipas nevojes, për zyre ose për banim familjar.
Cmimi 280 euro
Code 10018
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »