SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkoi banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '13
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
19117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa munde te jete ne Prishtine dhe periferi qofte Fushe kosove apo Obiliq,qmimi te jete solid mundesisht rreth 100 euro
per informata
ing-servis@hotmail.com
ose ne
tel 044 118 616
Informata rreth publikuesit
Bilall
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »