SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m² për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
90m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, në afërsi të shkollës Pavarësia në një objekt banesorë gjashtë katësh, ndërtim privat, shumë modern dhe atraktiv me arkitekturë bashkohore. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim.

Është në katin e katërt (4) të banimit, orientimi Veri-Lindje. Hapësira prej 90 m², është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe terasë. Posedon ngrohje qendrore. Hapësirë të mjaftueshme parkimi pranë banesës/objektit. Afërsia me shkollën fillore dhe ambullantën e bënë këtë lokacion shumë të preferuar.Çmimi: 72,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »