SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me Qira në Lagjen e Muhaxherëve afer Parkut 600 €
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi me qira në Lagjen e Muhaxherëve,afer parkut te Qytetit.
Shtëpia është sistem banesor dhe posedon:
-3 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo
-2 ballkona
-Depo.
E pershtatshme edhe per zyre .
Siperfaqja : 160m2.
Kati I.

Çmimi : 600 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »