SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament me hipoteke ne ali dem
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Viti i ndërtimit :
2016
ID e produktit :
191193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartamen i ri i pabanuar me pare , ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes , me infrastrukture dhe sherbime prane fushes se Ali Demit . Objekti eshte i hipotekuar , ndertuar me standarte dhe cilesi , veshje kapot ,dritare dopio xham , grila dhe parkim etj


Apartamenti ka siperfaqe total 123.6 m² , i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno dhe 2 tualete .
I gjithe apartamenti eshte i veshur me parket .

Vlera e apartamentit 110 000 euro

Per me shume informacion Cel 069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »