SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Mati1 !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
191219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Mati 1.Banesa gjendet ne rrugen "Muharrem Fejza" afer "Klinika Ime".Banesa eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi ballkonin sidhe dhe 2 banjo.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »