SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 70m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
191223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 70m2 me qira ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe posedon:
-2 Njesi punuese
-Banjo
-Inventari
Banesa eshte ne nje zone mjaft te faroshme per ushtrimin e shume veprimtarive.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »