SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera afer viva fresh te rruga b
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
191228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ka 84 m2, 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e kompletuar, banjo me tush kabine dhe maqine per tesha

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pristina
045 29 29 13
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »