SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit 200 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
191230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Bregu i Diellit afer cafes Lemontre 200 m2
Lokali është i pershtatshem per depo ose zyre ka hapsirë per parking para dhe mbrapa lokalit
Lokali është i gatshem per punë
Cmimi me marrveshje
Code 10019
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »