SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje objekti 650m2 ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
680 m²
ID e produktit :
191233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 650m2 ne Aktash.
Objekti eshte me 5.7 ari truall i cili eshte i pershtatshem edhe per ndertim te larte,ka gjithsej 12 dhoma te cilat mund te perdoren per zyre apo tjeter, plus ka hapsiren e restoranit dhe kuzhinen, terasen mbrapa,parkingun para per 6 vetura.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »