SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 68 m/2 Apollonia
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
191248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68 m/2 ne Apollonia kati i dyteBanesa ka sallon me kuzhin Dy dhoma te fjetjesDy ballkonaNje banjoUj dhe rrym 24/h Ndertimi «  Tregtia » vitit 2000Me flete poseduese ,pronesia bartet mbrenda ditesKomplet e mobiluarPer qdo informate shtes mos hezitoni te kontaktoni ne Viber +33 695 95 60 53

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aferdita
Prishtinë
0695956053
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »