SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa komplet e mobiluar
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
191278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne katin e 5, pamjen nga lindja. Banesa ka gjithsej 66.57m2 ka sallon, dhome gjumi, banjo dhe shpajz, plus ballkoni (i cili ka dalje nga salloni dhe dhoma e fjetjes). Ne banese jemi qe 1 vite dhe eshte komplet e mobiluar me orendi te reja. Banesa shitet me keto orendi: te kuzhines, sallonit dhe dhomes se fjetjes (cmimi i orendive afer 9000€), perfshihen: kuzhina me te gjitha elementet, frigoriferi, tavolina me 4 karrika, komoda, kauqi, fotelja, makina e larjes, si dhe dhoma e fjetjets komplet, nuk i mungon asgje.

Ndertues i objektit eshte Model Sllovenia, banesa eshte lshuar qe 2 vite per banim. Ndertesa posedon 2 lifta dhe ka 24 uje te pishem. Ndertimi eshte shume i mire, poashtu edhe banoret.

Kontaktoni: +383 49 111 3636

Banesa eshte ne emer timin ka pranim teknik, me flete poseduese, momentin qe te blihet domethen vendoset ne emrin e juaj.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »