SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane _ 2+1
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banes me qira ne TOPHANE , banesa gjendet perkatesishte mbrapa restaurant Sofrabezi, kati i 2, uje 24/h po ashtu dhe rryme, monitorim te kamerave 24/h, me garazh, mobiluar ne teresi

Banesa ka kete renditje:
>> 2 dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 380euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »