SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë (Vilë) 330m2 në shitje në lagjen Dardania.
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
6+
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në lagjen Dardania, mbi Kurriz, ka qasje nga dy anet si dhe është 3 katëshe.
Banesa ka këtë renditje:
- Podrumi 130m2 (I cili është shfrytëzuar si ordinancë)

- Përdhesa 80m2

- Kati i I-rë 120m2

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »