SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, afer Komunes se Re, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 2-te, 75m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 400€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »