SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Aktash
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
191297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Aktash te rruga ‘’Armend Daci’’ ne katin e 2, me metrazh 80m2, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
–2 Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa .
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
tel:

045 505 723
049 622 300 Viber

e-mail: sadrialija@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »