SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane_2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Tophane, eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, 75m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 - 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »