SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B512
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
191299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne afersi te ambullantes ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 57m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 70.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »