SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Velania
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
550 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 550m2 në shitje në lagjen Velania
Shtëpia gjendet në lagjen Velania, është e ndërtuar me leje ndërtimi (fletë poseduese te tokës dhe shtëpisë) dhe është e renovuar. Shtëpia ka oborr të rregulluar mirë, siguri, parking privat si dhe rrugor, ngrohje qëndrore me pelet etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Përdhesa:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë verore
1 Utility
1 Banjo
1 Garazhë
2 Depo

- Kati i I-rë:
1 Dhome ndenje (me 3 ambiente)
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
2 Ballkona

- Kati i II-të:
4 Dhoma gjumi
1 Banjo
3 Ballkona

- Kati i III-të:
1 Dhomë ndenje
2 Ballkona

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »