SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira te Qafa
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira te Qafa, afer Defacto, banesa eshte uper e mobiluar, gjendet ne katin e 6-te, 110m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 1200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 -511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »