SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me QIra ne Ulpianë te Banesat e Jugoprogramit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
191321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me Qira në QIra ne Ulpianë te Banesat e Jugoprogramit , mbrapa AAK-së objekt cilesor me hapsirë parkingu, me termokos!

Banesa është në katin e 4 ka lift dhe është komplet e mobiluar!

Përshkrimi i banesës:

►Sallonin me Kuzhin,
►1 Dhomë te Gjumit,
►Banjo,
►Korridor
►Ballkonë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel: 045505 723

049 622 300 edhe ne viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »