SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 45m2 me qira ne lagjjen B.Diellit !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
191327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (Garsonieria) 45m2 me qira ne lagjjen B.Diellit.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon:
-Sallonin
-Nje dhome pothuajse te ndare nga Salloni
-Banjo
-Ballkon.
Banesa ndodhet saktesisht perball Shkolles "Iliria" ne nje pozit shume te pershtatshme banimi.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »