SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Shkolla Teknike
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
191329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Shkolla Teknike
Banesa eshte ne katin e 3 ka siperfaqe prej 95m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-3 dhoma gjumi
-2banjo
-1 ballkone
-shpajz dhe
-garazhe

Cmimi i qirase eshte 300euro i panegociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »