SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen me qera në lagjen Ulpiana kati perdhez 64m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
191332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen me qera në lagjen Ulpiana kati perdhez 64 m2
Banesa është komplet e renovuar dhe e pershtatshme per veprimtari biznesi si ordinanc, dentis etj
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo
Cmimi 300 euro
Code 10023
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »