SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Bregun e Diellit SHQ278
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
191334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Bregun e diellit ne lagjen e Universitetit. Shtepia ka siperfaqe prej 220m2 e shtrire ne nje hapsire prej 5Ari dhe leshohet me qira per afat te gjate kohore.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »