SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Emshir te banesat e "Nartelit" 50m2
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
191337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin me qera në lagjen Emshir te banesat e "Nartelit" kati perdhez 50 m2
Lokali është në gjendje shum të mir dhe është i pershtatshëm per shum lloj veprimtari biznesore.
Cmimi 250 euro
Code 10023
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »