SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Penthouse 95m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
191338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Penthouse 95m2 me qira ne "Qender" mbrapa "Teatrit Kombetar" afer "TEB Bank"
Ndodhet ne katin e tete te banimit me ashensor funksional, dhe posedon- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe 2 terrasa te medha me pamje piktoreske te qytetit te Prishtines
Ofrohet per qira vetem per familjare, me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »