SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne lagjjen 4 Llullat !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
191339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne lagjjen 4 Llullat ne Rr."Bajram Kelmendi".
Banesa ndodhet ne ka tin e VII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Paradhome
-Sallon, tryezari dhe kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Garazha nentoksore.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »