SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin në shitje te lokalet e lesnes në Ulpian 66m2
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
191340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin në shitje te lokalet e lesnes në lagjen Ulpiana 66m2 kati i II
Lokali është në gjendje shum të mir dhe i pershtatshem per qfar do lloj veprimtarie
Cmimi 1750 euro m2
Code 10025
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »