SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen me qera në lagjen Mati I 82m2 kati i III
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
191341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen me qera në lagjen Mati I 82m2 kati i III
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy Dhoma gjumi
*Dy ballkona
*Dy banjo
*Garazhd
Cmimi 270 euro
Code 10027
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »