SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen(Gasonjerk) me qera te Xhamia e Llapit
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
191342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen(Gasonjerk) me qera te Xhamia e Llapit
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon
*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo
Cmimi 180 euro ( ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet e baneses )
Code 10028
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »