SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
191357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulipane te Fontana, eshte garsonjerke ka sallonin, kuzhinen dhe banjon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Krenar
Prishtinë
049844244
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »