SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira per zyre me inventare ne Ulpiane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
191359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira per zyre ne Ulpiane ne rrugen kryesore prane AAK-s, kati 2 siperfaqja 70m2, e ndame ne 3 njesi, 2 zyre dhe kuzhina ndamas, banjo, e mobiluar me inventare, çmimi 400 €. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »