SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine ( Kodi : 518/18 )
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
191361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Prishtine, ne Lagjen e Muhaxherve
Banesa eshte ne katin e 7 dhe ka 94 m2 , ka 2 dhoma gjumi Sallon kuzhine, banjo, Wc,shpajz,ballkon
Banesa eshte ne fillim te ndertimit, perfundon pas 2 vite
Cmimi eshte 95,000 E
gjithashtu bene ndrrim.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »