SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#10 banesa në kompleksin RIERA..(EMSHIR)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
ID e produktit :
191369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#10 banesa në kompleksin RIERA..(EMSHIR)...
▪️Kompleksi RIERA ka një pozitë mjaft të mir për banim,ka qasje të lehtë në të gjitha pjeset e qytetit...
▪️Banesat janë ndërtuar me standarte europiane dhe kanë ndërtim shumë cilësor...banest kanë sip:
-91.5m2 —kati 5....
-92.5m2 —kati 5....
-86.53m2 —kati 3....
-86.53m2 —kati 5....
-86.38m2 —kati 4....
-86.05m2 —kati 2....
-97.57m2 —kati 6....
-86.53m2 —kati 9.....
-97.6m2. —kati 3....
-108.47m2 — Kati 5...
QMIMI I VOLITSHUM

info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.com..
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »