SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 9 ari toke ne shitje ne lagjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
ID e produktit :
191373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 9 ari toke ne shitje ose per ndertim te larte ne lagjen "Mati 1"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe ka te gatshme te gjithe infrastrukturen e nevojshme, bisedimet jane zhvilluar edhe me fqinjet te cilet ofrojne po ashtu edhe 2.5 ari shtese ne rast se behet fjale per ndertim te larte, çmimi per shitje 25 000€ ari
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »