SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#banesa EKSKLUZIVE në kompelskin F&A INXHINIERING(PRISHTINA E RE)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
191377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#banesat EKSKLUZIVE në kompelskin F&A INXHINIERING(PRISHTINA E RE)...▪️Kompleksi F&A inxhiniering gjendet afer SPITALIT AMERIKAN...ka një pozitë mjaft të mirë për banim.qasje të leht në të gjitha pjesët e qytetit.▪️Banesat në kētë kompleks kanë një ndërtim shumë cilësorë dhe janë ndërtuar me standarte europiane..dhe kanë sipërfaqe:➖87.81m2(2+1)—➖64.80m2(2+1)—➖84.90m2(2+1)—➖93.02m2(2+1)—➖105.76m2(2+1)—➖65.12m2(1+1)—➖98.80m2(Penthouse)—➖126m2(penthouse)—▪️Në këtë kompleks banesat në llamellen B janë të gatshme per banim,ndërsa llamella A është ndërtim e siper...Qmimi i volitshum.. Info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »